Zprávy

 

Do Vísky velmi rád jezdím. Tentokrát jsem měl možnost setkat se s novým vedením obce a "Víseckým" přeji, ať se obec rozvíjí a dobře se jim tam žije.

Den otevřeného obchvatu se blíží! Jako jedni z prvních máte možnost, vyzkoušet na co se v prosinci těšit.

Starosta Chotěboře Ondřej Kozub je můj kamarád. Známe se už od doby, kdy jsme spolu hráli ochotnické divadlo. O to vřelejší byla včerejší návštěva na radnici.

V Oudoleni na mne čekaly tři příjemné a milé dámy. Prohlédli jsme si školu, školku, poštu a kulturní dům. Oudoleň je velmi krásná a věřím, že se tam skvěle žije.

Nedávno jsem si nechal sestavit svůj rodokmen a zjistil jsem, že moji předkové pocházejí z České Bělé. Už proto jsem se do České Bělé těšil a setkání s paní starostkou Alenou Kubátovou bylo velmi příjemné.

Se seniory ze Senior pointu se rád setkávám. Několikrát tomu bylo přímo na besedě v Senior pointu, několikrát jsem navštívil jejich týdenní pobytový tábor ve Svratce. A dnes jsem měl možnost se s nimi setkat v Senátu.

V srpnu jsem se s vedením firmy Neufe sešel při příležitosti 20. výročí založení jejich společnosti. Minulý týden jsme měli možnost se znovu setkat, tentokrát však v prostorách Valdštejnského paláce, který je sídlem Senátu.

Do obce Sobíňov se rád vracím, protože vím, že tam žijí opravdoví "srdcaři" a pro obec v čele se starostou Milošem Starým udělají maximum. Včera jsem je naopak já přivítal v Senátu a věřím, že toto příjemné setkání nebylo zdaleka poslední.

Slunečný začátek pracovního týdne byl o to příjemnější, protože jsem v Senátu přivítal občany Jeníkova v čele se starostou Tomášem Černým.

MotorSvět 2023 se potřetí uskutečnil v Havlíčkově Brodě. Ani já jsem si letošní bohatý program nemohl nechat ujít. A že se bylo na co dívat!