Zprávy

 

Senátor Jan Tecl převzal záštitu nad dobročinnou akcí Českého červeného kříže a v pondělí se těší na setkání v Obřadní síni havlíčkobrodské radnice, kde od 17. hodin proběhne "AUKCE pro Kubíčka", jejíž výtěžek pomůže v léčbě autismu desetiletého Kuby pomocí kmenových buněk.

Na pozvání Agrární komory Chrudim navštívil senátor Jan Tecl ve čtvrtek 21. března rozšířené jednání jejího okresního představenstva a dozorčí rady. Motivem k setkání byla nabídka spolupráce a využití poznatků představitelů Agrární komory při projednávání legislativních norem s dopadem do zemědělství.

Diskuse o stavu českého školství a dopadech aktuální legislativy na úroveň výuky, včetně konkrétních příkladů z praxe. To bylo hlavní téma úterní návštěvy patnácti speciálních pedagogů a asistentů Základní školy a Praktické školy Chotěboř v senátu.

Chrudim - Ve volbách do Senátu Parlamentu České republiky zvítězil starosta z Havlíčkova Brodu Jan Tecl (ODS). V pondělí 4. března otevřel v chrudimské Rybičkově ulici svou kancelář, která má být, překvapivě, jeho hlavním "sídlem" celého Havlíčkobrodsko-chrudimského obvodu.